Lütfen Okuyun…

Herkese merhaba uzun bir aradan sonra yeni bir hesapla buradayım. Yardımsa Petlebi ailesi diye düşündüm. Ailemle yaşıyorum ve babam köpeğin evde beslenilmesine karşı bir insan ve bizimle yaşayan iki kedi yavrumuz var. Abim evden taşınacaktı ve artık köpek besleyebilecekti internetten yuva arayan bir jack russel bulduk ve gidip onu aldık yaklaşık bir ay bizimle kaldı ve abim bazı sebeplerden ötürü taşınamadı. Babam ısrarla evde istemedi götürün aldığınız yere verin dedi Ben de jack de birbirimize çok bağlandık ve eski sahibine vermek istemiyordum çünkü bir kez bile durumunu sormadı, ilgilenmedi iyi ki bana denk gelmiş diye sevindim de. Benim de dört gün önce şehir dışına çıkmam gerekti ve jack için geçici kalıcı yuva aramaya başladım ama bulamadım. Gideceğim pansiyon buldum ve bir ay boyunca veya geçici yuvası bulunana kadar yavrum orada kalacak. Pansiyon polenezköy taraflarında. Sizden ricam oğluma en geç ocak ayına kadar evinde bakabilecek sorumluluk sahibi birisini bulmama yardımcı olmanız… ocak ayında sevgilim kendi evini tutmuş olacak, onda kalacak ben her gün onunla birlikte olacağım. 7 aylık erkek jack russel.

3 CEVAP

aysekara1

Hesabımı kurtardım benimle iletişime geçebilirsiniz:)

Kalıcı yuva aramıyorum. Üç ay boyunca tüm masraflarını kendim karşılayacağım. sadece onunla kalıp ilgilenecek birisine ihtiyacım var. Enerjisi yüksek ve ped eğitimi var. İnatçı ve akıllı bir çocuk.