Merhabalar 5 Aylık Oğlum Gençlik Hastalığı Atlattı ? Önerebileceğiz Vitamin Destekleri Var Mıdır?

Chivvass

Bu hastalığı atlatmış ya da bilgisi olanlardan yorum bekliyorum 🙏 Veterinerin önerdiği ürünleri kullanıyorum ama bu sıkıntılı süreç sonrası hep daha ne yapabilirim kaygısı var. Şimdiden teşekkür ederim

2 CEVAP

KediFadil

Nasıl atlattı anlatabilir misiniz bizimki de hasta kan geliyor

Chivvass

Çok özür dilerim mesajınızı görmedim :(( İyi mi inşallah atlatmıştır?