Sürekli Takip Etmesi ?

melihdag

Anket

SEVGİSİ AZALIR
(0 oy)
HİÇ BİRŞEY OLMAZ
(5 oy)
Toplam (5 oy)

öncelikle köpeğim teriyer 1 yaşında evde ve dışarıda sürekli takip ediyor hiçbir sıkıntım yok mutlu oluyorum fakat odamda sigara içiyorum ve gelmesini istemiyorum kapıyı kapattığım zaman ise cıyaklıyo birde okula gidiyorum ve kapıdan çıkamıyorum gittiğim zaman cıyaklıyomuş ve kapının dibinden ayrılmıyormuş birde ödül mamasını bile yemiyormuş gibi gibi ben bunu nasıl engellerim engellersem sevgisi azalırımı veya başıma birşey gelirmi ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

1 CEVAP

lamiaaslan123

sevgisi azalmaz ama ilk başlarda biraz üzülür. sonra alışır ve durur.