İç Dış Parazit Fiyatı

Mia0

Bulundugunuz Şehiri ve iç dış parazite en son ne kadar ödeme yaptınız küçük çaplı bir araştırma yapalım haydi :)

8 CEVAP

Sebnem7

İstanbul'da bizim veteriner 350 TL ye yapıyor iç dış kedi için

IIREMMM

Ankarada 2 hafta önce 500 TL'ye yaptırmıştık biz.

Mmtklndr

Konya'da 2 ay önce 300 tl ye yaptırmıştım

Jarvis12

İzmir Gaziemir'de 600 TL maalesef. (Eylül 2023) Çok ciddi sömürülüyoruz gibi hissediyorum.

LinaSutlac

İstanbul şişlide sorduğum bütün veterinerlerde 600 dediler. Bu fiyata yaptırıyorum ben de

medu42

Şehire, semtine,kiraya göre vs değişiyor tabi kullandığı ürüne göre de değişiyor:) Yorumlar da gördüğünüz gibi herkes kafasına göre fiyat koyuyor maalesef.

Mia0

İzmir istanbul çok pahalı ben 2 kedime 600tl yaptırdım 2 gün önce yakasına yapışıp indirim isteyin ben öyle yapıyorum

Minminik

Arkadaslar markalarida yazin 50 tl parazitte var