Kedim Tuhaf Mı

kedime yeni mama vermeye başladım proline ve konservesi
ama annem kedimin tüylerinin tuhaflaştığını ve kedinin küçüldüğünü söylüyo yani zayıflamış
falan diyo ve kedim arka ayağıyla bir tarafını kaşıdığı zaman ayağında yüyler birikiyo bu mamadan önce de oluyor du
kedim normal yavru kedilere göre çok tüylü ve kabarıyor bazen tüyleri sizce bir tuhaflık var mı bazıları bebeklik tüylerini döküyordur diyo bu yüzden tüylerinde azalma olduğu için zayıf görünüyor olabilir mi

2 CEVAP

xCat

bir fotoğraf atabilirsen daha çok yardımcı olabilirim

peki aynı gönderiyi fotoğraflı olarak paylaşıyorum