İdrar Yolu Enfeksiyonu?

ecelice

Merhabalar. 1 yaşında kısır erkek tekir kedim, idrarını damla damla ve kanlı şekilde yapıyordu. Perşembe günü sonda takıldı, pazar günü çıkarıldı. Çıkarıldığı gün ve ertesi gün idrarında bir sorun yoktu fakat bugün yine damla damla ve kanlı yapmaya başladı. Tuvaletinin altındaki paspasa ve parkeye dikilip kan damlatıyor. İştahı ve su içme sıklığı normal. İşten geç çıkmam sebebiyle veterinere götüremedim. Bu geceyi rahat geçirmesi için ne yapabilirim? Bu problemi yaşayan var mı? Ağlamaktan gözlerim şişti, lütfen görenler ve bilenler cevaplasın. Şimdiden teşekkür ederim

1 CEVAP

Esrakaya12

benim kedim enfeksiyon kaptı ama kan damlası tek belirgin özellik değil bazen işerken veya işedikten sonra ağlar gibi ses çıkarıyorlar. Etrafa işeme ( hastalık ilerledikten sonra bunu yaptı ) karına dokundurmama bunlarda var rahat edebileceği bir şey bilmiyorum bize veteriner phytocat vermişti hemen iyileşti 7/24 veterinerler oluyor isterseniz götürün ya da daha önce gittiğiniz veterinere bu durumu anlatabilirsiniz en iyi onlar yardımcı olur