Kedi Sahiplendirme Hk

mehtapkaplan
mehtapkaplan

5363 Puan

Merhaba dostlar.
Teyzemin komşusu 3. Kez doğum yapacakmış o yüzden kedisini eşi sahiplendirmek istiyor. Benim kedim erkek, komşunun kediside erkek. Anlaşırlarmı bilmiyorum genelde kavga ettikleri yazılmış internette. Eşimde 2. Kediyi istemiyor maliyetinden dolayı. Ama aklımda o kedide çok üzgün duruyor sizce ne yapmalıyım? Resmini atıyorum kedinin


3 CEVAP

Emirrckr
Emirrckr

12082

Ne diyeyim ki,
Keşke şu evcil can sahiplenenler ileriyi de düşünerek sahiplenseler,geçici bir heves için değil en azından önlerindeki 10-15 yılı en azından göze alsalar.
Yazık gerçekten.
Sizin durumunuza gelecek olursam elbette evde iki erkek kedi bakan pek çok kullanıcı var.
İlk zamanlar haliyle aralarında sorunlar meydana gelebilir bu çok olası bir durum çünkü birbirini tanımayan iki dişi veya iki erkeğin geçinmesi biraz daha zordur.
Ömür boyu geçimsizlik devam eder mi etmez mi bunu iki kedinin de karakteri belirler.
Yine son karar sizin,
Fakat eşiniz masrafların artacağını dile getiriyorsa ona da kulak verin.
Çünkü ister istemez x2 masraf olacak bu da bir gerçek.

Bence anlaşırlar. Biz de eşimle aynı zamanda kanser olduk. İki kedimizi de farklı zamanlarda sahiplendik ama anlaştılar. Şİmdi kardeş gibiler. Bizimkiler de iki erkek. Baştan belki geçinemezler ama kedilerin de huylarına bağlı. Bizim sonradan gelen çok samimi ve sokulgandı, kendini sevdirdi. Eve almak gibi niyetim yoktu ama yumuşak huyu sayesinde bir de kara kedimizi sahiplendik ve biz hastanelere taşınırken onlar evimizde uslu uslu durabildiler. Bence alın.

mehtapkaplan
mehtapkaplan

5363

Yorum için teşekkür ederim.. Heves için alıp sahiplendirmeye çalışan yada sokağa terkeden insanlardan gerçekten nefret ediyordum. Keşke herkeste vicdan duygusu olsaydı

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 137 Görüntüleme
  • 3 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 71019 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR