Kedim Tuhaf Mı Ve Cinsi Sizce ?

kedime yeni mama vermeye başladım proline ve konservesi ama annem kedimin tüylerinin tuhaflaştığını ve kedinin küçüldüğünü söylüyo yani zayıflamış falan diyo ve kedim arka ayağıyla bir tarafını kaşıdığı zaman ayağında tüyler birikiyo bu mamadan önce de oluyor du kedim normal yavru kedilere göre çok tüylü ve kabarıyor bazen tüyleri sizce bir tuhaflık var mı bazıları bebeklik tüylerini döküyordur diyo bu yüzden tüylerinde azalma olduğu için zayıf görünüyor olabilir mi

ayrıca cinsini de söyleyebilir misiniz?

5 CEVAP

yasement

Cinsi tekir. Uzun tuylulerden. Buyuyunce tuy doken uzun tuylu sokak kedileri oldu oturdugum yerde, bazisinin kuyrugu ve cene altlari tuylu kaldi. Bazisi buyuyunce de uzun tuylu olarak devam etti. Yalniz cinsi ne diye kacinci konu acisiniz eve almadan once veterinere goturmediniz mi hic

Kedimekim

Hem bebeklik tüyleri hem de mevsim gecisi oldugu icin tüyleri dökülüyor olabilir. Cinsi ne bilmiyorum ama cok güzel

BeyzaElmas

sanırım cinsi maine coon bu arada çok tatlı maşallah

teşekkürler :)) hasta olcak diye korkuyorum

Reyaura

Maine coon bencede