Sahiplendirme İlanım Yönetici Tarafından Onaylanmıyor

Slhttin_

Kızımın yavrularını sahiplendirmek için ilan açıyorum onay bekliyor diyor bir süre sonra ilanım kayboluyor yönetici onaylamiyor neden oluyor bu ilanda olumsuz bişey de yok parada istemiyorum sonuçta ücretsiz sahiplendirecegim tüm bilgileri de doğru giriyorum bu konu hakkında bana biri yardımcı olabilir mi lütfen?

4 CEVAP

Tamamen ücretsiz oldugunu acik bir sekilde belirtmeniz yazmaniz gerekiyor aciklama kismina

Slhttin_

Gerçekten çok saçma bişey ya sabah dediğiniz gibi yaptım açıklama kısmında özellikle ücretsiz diye belirttim yine onaylanmadı bu yöneticiler ne yapmaya çalışıyor sokağa mı atayım yani hayvanı bize aracı olmayacaklarsa sitenin ne anlamı var...

Ketonmanya

Merhabalar.

İlan kurallarına göre sahiplendirmek istediğiniz her hayvan için ayrı ayrı ilan açmanız gerekiyor. Tüm yavruların sahiplendirmesini tek ilanda yapmaya çalıştıysanız bu yüzden de kabul edilmemiş olabilir. Eğer ilanınızı bu şekilde oluşturduysanız bir de her yavru için ayrı ilan oluşturmayı deneyin. Eğer o ilanlar kabul edilirse sebebin bu olduğunu çıkarabilirsiniz.

Bol patili günler dilerim.

Slhttin_

Merhaba tek tek ilan açtım ama olmadı herşeyi doğru yapıyorum yanlış bişey yaptığım yok