Su Çeşmesine Alıştırma

Cerezler

Arkadaşlar kedilerime su çeşmesi aldım. A 101 e gelen K i w i marka olan belki görmüşsünüzdür. Kurulumu yaptım ve çalıştırdım ama kedilerim alışamadı. Biri tüm patilerini ıslattı, akan kısımdan patisiyle tutup kapağı açıp duruyor. Diğeri de çok korktu yaklaşmıyor bile. Öyle korkutucu sesli veya çok su fışkırtan bir cihaz da değil. Bunları nasıl alıştırabilirim?

3 CEVAP

Coconutbey

İlk başta korkuyorlar ama sonra alışıyorlar sevdiği kelimeleri söyleyin kedi çeşmesinin yanında ve parmagınızla siz dokunun suya onun yanında partisini götürün zaten alışıp öğrenecekler içecekler

balbonibon

Aynı markadan var bizde de ilk başta korktu ama ben üzülerek başka kaba su bırakmadım işe gittik geldik ki içiyor sebilden suyu. Ben de korktum içmeyecek diye ama öyle olmadı.

Minminik

her gün suyunu değiştirip aynı yere koyun bir süre sonra alışıyorlar, hoş benimki 1 sene oldu kullandığını görmedim :(