Kedim Durduk Yere Titremeye Başladı?

noragrey

Arkadaşlar merhaba, kedim 2 yaşında tekir ve gayet sağlıklı. Bugün eve geldiğimde aniden titremeye başladı, 1 dakika falan sürdü. Sonrasında gözlemledim halsiz değil, mama yiyor, su içiyor ama aklım kaldı bugün veterinere de götüremem geç oldu ancak yarın. Neden olmuş olabilir?

2 CEVAP

Simbaloski

Nasil bir titreme , yere yatıp istemsiz şekilde tüm vücut titremesimi yada şöyle sorayım, sara hastası insanlarin geçirdiği nöbet te titrediği o an gibimi ?

noragrey

Kucağıma alınca titremeye başladı sanki soğuktan üşümüş gibi ama sıcaktı kulakları ve burnu :(