Ağlayan Kedimle Alakalı-Anneyi Yavrulariyla Kavuşturduk-

miniko_33

Arkadaşlar dün kötü bir olay yaşadık bi kısmını ilk sorunda anlatmıştım mecburen anne kedi ve yavruları ayırmak durumunda kalmıştık anne ve babamın kesinlikle fikirlerini değiştireceğini düşünmezken bugün dayanamadılar ve yavru kedileri bıraktığımız yerden geri aldık yaşadığımız kötü bir günden sonra biz de onlarda su an çok mutlu :)

1 CEVAP

Sutunannesi

Yapılan yanlış düzeltildiği İçin mutluyum umarım bir daha hiçbir insan müdahalesi ile birbirlerinden ayrılmazlar