Kedi Vitamin Çubukları

Darwincan

Tesadüfen, çok da ne işe yaradığını bilmeden aldığmız bir vitamin çubuğuna bizim oğlan bayıldı. Çubuğu kaptı, bize tısladı ve koltuğun altına kaçırıp bir kerede yalayıp yuttu:)) Veterinere sordum biraz araştırdım ama kafam hala çok net değil. Bu konuda bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Hangi marka iyi, kullanmalı mı, ne sıklıkla kullanıyorsunuz gibi..

4 CEVAP

Gul36

Gimcat'in ürünleri çok iyi, deneyebilirsiniz.

Bize hediye verilen Reflex çubuklar var elimde. Kedim öyle bir bayılıyor ki. Reflex'in çok iyi olmadığını biliyorum ama ziyan olmasın diye ödül niyetine, mesela taradıktan ya da kulak/burun/tırnak bakımını yaptıktan sonra 2 cm. kadar veriyorum.

Ayrıca Gimcat'in diğer ödül mamalarına da bir göz atabilirsiniz, onlar da çok iyi.

Darwincan

Teşekkür ederim

deniz_berkan

gimcat kullanıyorum ben işten eve geldiğimde hergün 2 işaretli yerden koparıp veriyorum bayılırlar poşeti gördüğü an mırmır başlıyor :)

Gul36

Rica ederim.