Acil Yardım

Mehmet163727

Sokakta besleme yaptığım bir bebek kedimin patisinin üstünden araba geçmiş şuan patisi eklem yerinden sallanıyor ama korktuğu için bir türkü yakalayamiyorum ödül maması bile denedim ama yaklaştırmıyor acil önerilerde bulunabilir misiniz nasıl yakalayabilirim. Şuan buzdolabımın arkasında acı acı miyavlayarak saklanıyor. Buz dolabı bir yerine temas eder de daha kötü olur diye birşey de yapamıyorum acil önerilerinize ihtiyacım var yakaladığım gibi kliniğe gidicez

13 CEVAP

Mehmet163727

Haberler bomba kedimizin patileri sargida ve şuan durumu iyi kemiklerinin kırık olduğu ama çok ciddi olmadığını söyledi veteriner

Mehmet163727

Burdaki bir kaç sözde veteriner ilgilenmedi bende çalıştığım için bir arkadaşımla birlikte Gaziantepte bir hayvan Hastanesi'ne gönderdim patileri ampute edilmeyecekmiş.sadece kırık varmış. Patilerini sarmislar şuan durumu daha iyi

Mehmet163727

Evet Filiz hanım şuan patileri sarılı durumda durumu çok iyi hatta bu haliyle sahiplendirdim her akşam işten çıkıp eve giderken onun kaldığı eve gidip ziyaret ediyorum

Minminik

sakin bırakın biraz buzdolbının önüne yaş mama koyun kokusunu alınca ve sakinleşince kendisi çıkar, size pusuda kendinizi göstermeden bekleyin sessizce

tengrist

Selam ne yaptınız?

ah çok üzüldüm... ampute edilir herhalde
geçmiş olsun

Mia0

Çok geçmiş olsun durum güncellemesi yaparsınız takip edeceğim

Mehmet163727

Zaten öyle yaptım şuan bir kaç yere mama bırakıp uzaklaştım zaten pet şişe kadar boyu var mamaya yaklaştığı an yakalayacağm

Mehmet163727

Kediyi yakaladım şuan boş bir bir odada kedim saldırmasın diye , küçük şehirde yaşıyorum ve geceleri açık veteriner bulma imkanım yok yarın sabah götüreceğim.

bazı veterinerler acil durumlar için telefon numaralarını yazarlar camlarına... ya da acil durumda gelirim diye yazarlar... belki birine ulaşabilirsiniz...bu arada kediciğin patisini sargı beziyle sabitleyin ve buz kompleksi yapın kaçmaya çalışacaktır işiniz zor kolay gelsin

Mehmet163727

Kedi uyumuştu ve az önce detaylı bakma imkanım oldu sağ ön ve sol arka patisi eklem yerlerinden ayrılmış kemikleri sallanıyordu. Sabahı beklemek zorundayız.

Mehmet163727

Umarım tedavi edilir ampute edilmesini istemem daha 1 aylık kadar 500ml su şişesi kadar

Superisi814

Merhaba,
Kedimin eklemden kırığı oldu,tarifinizdeki gibi sallanma söz konusu değildi.
Kafes tedavisi uygulandı.
Şu an canavar gibi..
Sizinki de inşallah aynı güzel sonucu yaşasın, müjdesini verin.