Kedi Yalniz Kalma?

Penthe

Scotishm var ve yalniz kalmayi hic sevmiyorlar biliyorsunuzz. 2.5 gun evde olmucam yanimda goturmek mi mantikli evde birakmak mi?gitcegi yer diger evimiz bildigi yer ama. Hangiis daha iyi olur onun icin?

8 CEVAP

kediperim

benim kedim yalnız kaldığında ağladığı için tatile giderken götürdüm yanimda. yalniz birakmamaya calisiyorum, mecbur değilseniz yalnız bırakmayın bence. çünkü bizi ailesi olarak görüyolar onlara bu kötülüğü yapmayalım

kediperim

benim kedim yalnız kaldığında ağladığı için tatile giderken götürdüm yanimda. yalniz birakmamaya calisiyorum, mecbur değilseniz yalnız bırakmayın bence. çünkü bizi ailesi olarak görüyolar onlara bu kötülüğü yapmayalım

Iceoglan

Gideceğiniz yer uzak mı, diğer evimiz bildiği yer demişsiniz ama daha önce gittiğinde strese girdi mi, rahat mıydı.
1 gün bile yalnız kalmayı sevmeyen kedileri bildiğim için, mümkünse eve bir tanıdığınız gelsin biraz yanında kalsın. Ya da diğer tarafta rahatsa onu da götürün

tengrist

Eğer gün içinde eve gelip mamasını suyunu kontrol edebilecek ve tuvaletini temizleyecek birisi var ise bir kaç gün için hayvanı yerinden edip strese sokmayın durduk yere. Onun haricinde de uygun ortam hazırlarsanız ve tehlike arz edebilecek her şeyi kaldırırsanız, bol mama ve suları olduğu sürece kediler 1-2 gün yalnız kalabilirler.

Minminik

2bucuk gun evde cok rahat birakilir kamera ile takip edin kirilacak seyleri kaldirin bol su bol mama

Penthe

Istanbuldan bursaya gidicek. Buraya tasindik ailem bursada arada gitmem gerekecek. 2 gun oldugu icin yollarda suruklemek istemedim. Ama yol mu daha strese sokar yalniz mi kalmak onu sormak istemistim.

Mia0

Senin yerinde olsam kediyi 2,5 gün için düzenini bozmam strese sokmaya değmez çok rahat kalır fasla du fazla kum fazla mama bolca oyuncak evde ki güvenliği sağla sonra çık git azcık kedi kafa dinledin iki evde dolanır miyavlar seni arar sonra kafayı vurur yatar 🤣

Penthe

Ben de en son oyle karar verdim 😅