Tuvalet Sonrası Çıkardığı Ses

Neosmum

merhaba, oğlum Neo yaklaşık 4 yaşında erkek, kısır bir tekir. yaklaşık diyorum çünkü evlat edindiğimizde sokaktan aldığımız için tam yaşını bilmiyoruz. veterinerimiz dişlerine bakıp 3 yaş olarak kayıt açmıştı. 10 aydır bizimle ve sağlığı gayet iyi. son 2-3 aydır tuvaletini yapıp çıktıktan sonra miyavlıyor. bunu daha önce yapmıyordu. nasıl desem sanki haber veriyor. tuvaletini günlük olarak temizliyorum, dolayısıyla kirli kaldığından değil. bu konuda bir fikri olan var mı?

2 CEVAP

zey940

Ağrı çekiyor olabilir tuvalet yaparken gözlemleyin kambur mu yapıyor, kanlı mı yapıyor, eşeleyip yapamıyor mu vs. Veterinere kontrole götürmek gerekebilir.

Neosmum

ağrı olup olmadığı konusunda ben de endişelenmiştim, gözlem yaptım. herşey normal görünüyor.