Malt/Vitamin Önerisi

clairsy

son zamanlarda kedimin tuy dokumu cogaldi cok da yalar kendini o yuzden bir malt arayisindayim. ayrica dokumun azalmasina b2 takviyesi yardimci olabiliyormus sanirim buna gore bi urun onerebilir misiniz orta fiyatli 🙏

6 CEVAP

Layasso

Biofeline öneri üzerine kullanmıştım fakat bir kedimde zehirlenme yaptı. 1 ay her gün serum ve iğne oldu maalesef. Ondan sonra swiss markasına geçtim ve çok memnunuz, hem tadına da bayıldılar.

clairsy

yanlis yazmisim b vitamini olacakti

grsaras

BioFeline öneririm tüy yumağı için kullandıklarım arasında bizde tek işe yarayan malt oldu

Leon23

Merhabalar malt olarak trixie, deri ve tüy sağlığı için ise vetexpert vetoskin tablet önerebilirim

Ssilaa_d

Biofeline öneririm hem fiyat olarak uçuk değil hem de çok güzel işe yarıyor tadını da çok seviyor aynı markanın somon yağını bağışıklık güçlendiricisini, b plus, ve kitten paste kullanıyorum tüy dökümü sıfır diyebilirim

balbonibon

layasso kedinizin biofeline maltı yüzünden zehirlendiğini nasıl anladınız acaba? Bende kedime tüy için olan maltından veriyorum endişelendim şimdi