Acil Bakın Lütfen

Bir kaç saat içinde birden bire oluştu, her gün mutlaka Dr animal kullanıyoruz mama su kapları temizleniyor porselen.1 gün içinde çenesinde küçük bir bölgede akne ve bu oluştu veteriner acil bir durum olmadığını söyledi gözlemleyin yarın getirin dedi.bir başka vet. Egzama olabilir dedi.yaşayan bilen var mı bu durumu

1 CEVAP

dnz3434

Merhaba, çok benzerini yaşadım. Fotoğraftan çok iyi anlayamadım ama, egzama kendini pat diye 1 günde belli etmezdi. Her gün temizliyorsunuz, illaki fark edersiniz. Bu benim kedimde de olduğu gibi bir çarpma sonucu olmuş diye düşünüyorum. Oyun oynarken, koşuşturken muhtemelen sert bir çarpma yapmış olabilir. Bir kaç gün gözlemleyin isterseniz.. çok endişe edilecek bir şey değil gibi duruyor.