Zylexis Aşı Bilgisi Olan ?

oykuyildiz

Arkadaşlar kedime zylexis aşı yaptırdım bağışıklık için . Tanesi 750 tl 2 doz yaptırdım 1500 tuttu 3 doz yapılması gerekiyormuş ama param yok 2 doz yeterli gelmezmi bilgisi olan var mı

1 CEVAP

Mmtklndr

Merhaba ben geçen hafta 3 doz yaptırdım doz başı 600 tl Konya’da yaşıyorum. Kısırlaştırma işlemi için kan tahlili yapıldı bağışıklık düşük olduğu için ameliyat yapamayız dediler bu aşılardan sonra tekrar tahlil yapıldı değerlerde istenilen yükselme olmamış tekrar başka markanın iğne tedavisi uygulanıyor belki sizin yavrunuza faydalı olur bilemem