Anne Kedimin Sütleri?

aytunccc123

Arkadaslar geçen hafta apartmanin alt katinda dogan 2,5 aylık iki oglusumu sahiplendim
Acildi çünkü artık dışarı çıkmaya başladılar hatta biri kaybolmuştu mecburen bulduğum gibi sahiplendim ikisini de
Anneleri aslında onlara çok düşkündü ama gittiklerinden beri pek aramadı yanında iki kızı var biri 1,5 yaşında diğeri 6 aylık civarı,sanırım onlarla avundu
Şu son bi haftadır resmen kilo falan aldı tüyleri guzellesti emzirmek bu kadar mı etkiliyormus diyorum resmen😅
Fakat sorum şu ki birkaç gün önce kontrol ettim sütleri baya şişmişti hatta soru acacaktim yukarı alıp emzirtsem mi diye ama bugün kontrol ettim sütler azalmış hafiflemiş baya
Acaba o 6 aylık kızı mı emdi yoksa bu şekilde sütlerin çekilmesi normal mi?
6 aylık olan kızı da çünkü bazen kardeşleriyle araya girip emiyordu ben arastirmistim bu şekilde sütleri kalan kedilerin veterinere götürülmesi gerek falan denilince merak ettim
Kimileri papatya çayı vs.sürün diyordu

3 CEVAP

HaydutveNazli

Mastit olmasin dikkat edin

Emirrckr

Evet okuduğunuz gibi gerçekten tehlikeli bu sütlerin birikmesi durumu.
Fakat sütler azaldı diyorsunuz belki de tahmin ettiğiniz gibi küçük kız emiyor olabilir :)
Emzirilmediği takdirde sütler çekiliyor diyenler de vardı ama ne kadar doğrudur pek bir fikrim yok.
Bakalım gözlemlemeye devam edin.

Emirrckr

Bu arada papatya çayını sanırım bende instagramda bir sayfadan duymuştum,detaylarını bilmiyorum ama işe yarayabiliyor sanırım,dilerseniz bir araştırın.