Kedim Sinir Hastası Olabilir Mi ?

kedim 4 aylıkken bana geldi ve şu anda 1,5 yaşında bazı anlarda çok saldırganlaşıyor ellerim ve kollarımda her gün tırmık izi ve ısırmaları artıyor kedimi asla sakinleştiremiyorum oyun ve ilgi saatini kendisi belirliyor sanki o bana bakıyormuş gibi hissediyorum.

1 CEVAP

Infernus

Bütün kediler psikolojik olarak sorunlu olabilir bize göre :) Ama bize göre yani. Bütün kontrol tabi ki onlarda yani. Lütfen :) Biz onların sahipleri ( yemek,su veren canlı) olarak belirledikleri kişileriz.