Kedi Tüy Dökümü?

MonikaveTori

Bu aralar çok sık görüyorum. Kedi tüy dökümünü engelleyecek damlalar var. Suya, mamaya ya da direkt verilen damlalar gerçekten işe yarıyor mu kullanan arkadaşlar varsa yazarlarsa sevinirim. Ya da tüy dökümünü azaltmak için kullandığınız ürünler nelerdir? Biotin vs.

1 CEVAP

dumanvecasper

Evet b plus damlaları kesiyor gerçekten. Orijinal furminatörle taramakta baya azaltıyor. Vetoskin var veterinerlerde satılan biraz pahalı ama çok etkili.