Kedim Kakasının Üstünü Kapatmıyor

aliyea

Kedimde bu zamana kadar böyle bişey görmemiştim kedim kakasının üstünü bazen açık bırakıyor eve yeni bir kedi aldık ondan olabilir mii

2 CEVAP

Rirem

Benimki de kapatmıyor yani bazen kendi kokusunu yaymak için ve bölgesini işaretlemek için yapıyorlar

skythecat

Diğer kediye burası benim alanım kumuma yaklaşma demek istemiş olabilir… diğer kediniz de büyük ihtimalle oraya yapmak istemeyecektir.

Benim kedim tek, bazen o da böyle yapıyor. Ben fark ettiğimde kaba yavaşça koyuyorum kendisini, kakasını koklayıp kapatıyor üstünü. Bir anlam veremedim ben de :D