Kedime Tasma Önerirmisiniz

esma6363

Ben yavru kedime tasma alcam ama nasl bisey alacağıma karar veremedim kedimin rengi sarı beyaz gözleri turuncu

5 CEVAP

Amedsoner

Kırmızı güzel oluyor böyle kedilerde

Darwincan

Bence renginden ya da şeklinden çok ses çıkarması önemli. Yavru kedilerde onun güvenliği için çok işe yarıyor. Nerede olduğunu anlamanız için. Bazen çok hızlı hareket ettiklerinden işiterek zarar vermekten kaçınabiliyorsunuz ancak. Hiç çıkarmadık boynundan alıştı da. Veterinerimiz de hemfikir bizimle.Yumuşak, sıkmayan ve çıngıraklı bir yazmadır öneri..

esma6363

Papyon güzel olurmu sizce

Darwincan

Yazma değil tabii tasma:))

xCat

Zilli olmasını öneririm. Papyon olmasın çünkü kedi çok rahatsız olur ve çıkarmak ister. Ben Bunu Kullanıyorum ve gayet memnunum. 3 Haftada geldi çok sağlam ve rahatça ayarlanabiliyor. Kedimde hiç sıkıntı çıkarmadı sanki herzaman giyiyormuş gibi ilk giyişinde çok hoşuna gitti ve halada kullanıyor. Kedimin fotoğrafıda burada. Sizede öneririm.