Sokaktaki Fip Hastası Kedi

Ozgeeee1

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce sokakta fip hastası bir kedi buldum kliniğe götürdük daha önce de getirmişler fip hastası olduğunu öğrenince tedavi ettirememişler. Görmezden gelemedim öğrenciyim yardım edebilecek birisi varsa lütfen ulaşsın instagram hesabını da takip edebilirsiniz @linayadestek bu defa kurtaralım onu o kadar yaşama sevinci olan bir kedi ki çok üzülüyorum en azından tedavi sponsoru bulabilirsem çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden.

1 CEVAP

Dann

Çok zor ;( yukarıda kalsın diye yazıyorum. Enjeksiyon ile oldukça pahalı oluyor, ama petcore kapsül için instagram sayfalarına yazın isterseniz. Sokak hayvanları için yardımcı olduklarını duymuştum. Daha uygun bir maliyet çıkacaktır.