Yavru Kediye Yetişkin Kedi Maması Zararlı Olur Mu?

YAVRU KEDİYE YETİŞKİN KEDİ MAMASI ZARARLI MI DAHA ÖNCE DE SORDUM AMA CEVAP GELMEDİ

3 CEVAP

Heiter

Zararlı demeyelim ama yetersiz kalır. Yavru maması içerik olarak daha zengin. Bir de tane büyüklüğü ve sertliği de yavrulara daha uygun. Kedinizin yetersiz beslenmesini istemiyorsanız, yavru mamasıyla beslemenizi tavsiye ederim.
Yoksa yemelerinde bir sıkıntı yok yani.

aleyn

sanırım ara ara annelerinin mamasından tırtıklıyorlar demiştiniz önceki mesajda, mamanın içeriği iyiyse bi zararı olmaz ama içinde şeker, aroma vs varsa hem anne hem de yavrulara ileri vadede zararları olur mutlaka..

Kaplankedi

İçindeki maddelere bağlı