Uygun Fiyatlı Kedi Kumu Önerisi?

dilanbulent

Şu 3 tane kumu gördüm, en çok satılanlar arasında da genelde bunlar var. Kullananınız var mı? Bazıları aşırı memnunken bazıları da hiç memnun kalmamış sizin fikrinizi sormak istedim. Veya başka bir tavsiyeniz varsa açığım.

11 CEVAP

Betrayal

Lindo Cat ince taneli 2x10 kg süper şuanda piyasadiklere kıyasla tavsiye ederim

Betrayal

Onlardan bir kere almıştım ben aşırı kötü çıkmıştı camurlasiyordu resmen şuan nasıl bilemem

Ben Natura kullanıyorum. Çok memnunum

IIREMMM

magiclife ve magicsand markalarına hiç bulaşmayın biz de denemek için almıştık çok kötü gerçekten ,çamur gibi.Lesstrail onlara benzer içerikteymiş onlar da beğenilmiyor,bunlara vereceğiniz parayı daha iyi bir kum için kullanın derim ben.

mehtapkaplan

Şimdi ben en son Natura kumdan aldım aloeveralı baya memnun kaldım. Fiyatı 205 tl idi..

Bastet kedi kumuda kullanmıştım o da iyiydi topaklanması kokusuz olmasıyla harika. Fiyatı 150 tl.

kimyonesra

Sandy aktif karbonlu öneririm çok memnunum ama onun fiyatı da 180i bulmuş şaka gibi gerçekten

GzdeAkbuz

Magicsand aktif karbonlu kumu kullandim ben memnun kaldım başka onerebilecegim Felin, İ Cat, Pet Pretty, Petfan, Dr.sacchi, happy4pets, dewclaw, Aro, Temix. Tavsiyem aktif karbonlu olanı varsa herhangi bir markada onu tercih edin kokuluları geri planda bırakın.

Warriorsans

Üçünü de kullandık, bütçem yoksa vs alıyorum açıkçası. Tozlu kumlar onun dışında topaklanma falan başarılı. Şu ara eve dağılması ve tozu yüzünden bi gına geldi ve bütçe ayırabildiğim için farklı bir kuma yöneldim ama bize aylığı 600tl ye geldiği için çok sürdürülebilir olmayacak 🥲

Warriorsans

Şuan aldığım biokats marka indirimde 3 paket almıştım kum kabımız büyük 3 paket anca doldurdu. Henüz yeni denediğimiz için bir şey diyemeyeceğim ama eve dağılması ve tozu yok denecek kadar az.

MonikaveTori

Magic sand aktif karbonlu kullanıyoruz şuanda memnunuz.

dilanbulent

Magicsand aktif karbonluyu kullanan çok var gördüğüm kadarıyla. Çoğu kişi topaklanmasından memnun kalmış ama tozutma problemi varmış herhalde. Bentonit kumların hepsinde toz vardır bunu biliyorum ama bazılarında aşırı toz olabiliyor bu durumdan korktum biraz