Kedim Kendini At Sanıyor

916 günlük british L kedim var. Sorun başlıktaki gibi. Koridorun başından başlıyor at gibi koşmaya salona girince durmaya çalışıyor hep bir yerlere çarpıyor canı da yanıyordur illaki. Koridora yollara yapıldığı gibi 3D baskı kasis koydum banamısın demedi kutu filan koydum üzerinden atladı illa o salonda kafasını sırtını bir yerini çarpacak. Koşsun varsın da canı yanıyor mudur?

3 CEVAP

Mirabonibon

benimki at gibi koşmak yetmiyor resmen avizeye kadar uçuyor veterinerde tedavi olurken veteriner düz duvara tırmanıyor demişti nasıl bir kedim olduğunu hayal edin yani 2 metre dolaba tekte çıkıyor, düz duvara tırmanıyor aklınıza gelebilecek her deliğe giriyor, evde yürürken aniden önünüzden siyah bişey geçiyor jet hızıyla yani o kadar hızlı koşuyor ki sadece silüet görüyorsunuz maşallah enerjisi asla bitmiyor kaç kere bacağını incitti orasını burasını çarptı 1 kere bile iflah olmadı bizde böyle aşırı sağlıklı olduğunu biliyoruz asla yerinde duramayan bir kedi Allahım bozmasın 🧿

bappatan

Doğalarında var bütün kediler akşamın belirli saatlerinde böyle koşarlar. Canları acısa koşmazlar zaten. Bırakın atsın enerjisini.

Superisi814

Kediniz at gibi koşmazsa endiselenin, belli ki sağlıklı.