Kedi Tırnak Soyulması

mesea

Merhaba kedimin tırnakları kenarlarından ince şekilde kopma yaşıyor acaba normal mi yoksa ben keserken çok mu kısa kesiyorum

5 CEVAP

Warriorsans

Kedilerde tırnaklar yanlardan ince ince aslında soyulur bu normal. Tırmalama tahtasının kenarlarında falan böyle tırnaklar görebilirsiniz.

Minminik

Merhaba burda bir kullanici bu sorun icin veterinerin kaliteli marka multi vitamin verdiginden bahsetti ve bu sekilde gecmis lakin vitaminin fazlasida zarar
Ben duzensiz gimcat multivitamin kullaniorm hills mama kullaniorm dokuluyor tirnaklari bu sekilde
Birde az su icmesi etken tirnaklara

Warriorsans

Kedilerde tırnaklar yanlardan ince ince aslında soyulur bu normal. Tırmalama tahtasının kenarlarında falan böyle tırnaklar görebilirsiniz.

Warriorsans

Kedilerde tırnaklar yanlardan ince ince aslında soyulur bu normal. Tırmalama tahtasının kenarlarında falan böyle tırnaklar görebilirsiniz.

mesea

Çok teşekkür ederim bende vets plus multivitamin ve royal canin kitten kullanıyorum ama yan taraftan ince ince dökülüyor. Cevap için teşekkür ederim su içmesine daha dikkat edeceğim.