Yaş Mama Sıklığı Ne Olmalı?

Sevilayyyyy

Arkadaşlar yaş mama sıklığı ne olmalı?

4 CEVAP

_aleykmsl_

ben kedime 2 haftaya bir 1 tane veriyorum tercihe bağlı fakat sık verme durumunda kedide bağımlılık ishal ve aşırı kilo artışı görülebiliyor bunları da dikkate alarak verme oranını ayarlayabilirsiniz

Warriorsans

Kaliteli içerikli yaş mamaların sıklığının çok olması sorun teşkil etmez, bu ev yapımı yaş mama da olabilir. Ben her gün veriyorum kimi zaman hazır kimi zaman evde hazırladığım ıslak mamaları. Rutinimizde bir gün sadece kuru mamayla geçmiyor mutlaka farklı bir gıda veriyorum.

grsaras

haftada 1 veriyorum

Sevilayyyyy

Güncel