Kum Önerisi İstiyorum?

aytunccc123

Arkadaslar şu an sandy aktif karbonlu kullaniyorum eş zamanlı olarakta aşağıda reflex aktif karbonlu denedim
Koku olayı sıfır tozutma da nerdeyse yok ama topaklanmada hiç emin olamıyorum
Fiyatı önemsiz bi şekilde mükemmel diyebileceginiz bi kum markası var mıdır?
Pahalı da olabilir önemli değil
Sadece en iyi kumu arıyorum mesela hem kokuyu hapsetsin hem tozutmasin hem iyi topaklansin
Ever clean in falan yorumlarına baktım ama onda da tozutuyor gereksiz pahalı diyenler var sanirim koku tutmada çok başarılı ama tozutma konusunda sıkıntı var?

6 CEVAP

Fistikpasa

Natura aktif karbonlu

Fistikpasa

Natura aktif karbonlu

Natura

GzdeAkbuz

Felin, İ Cat, PetPretty, Petfan, Dr.sacchi, happy4pets, dewclaw, Aro, Temix, magicsand, TKK Temiz kedi kumu

Coconutbey

Ever clean

topaklanma dibine kazıp yaptıklarında olmuyor yüksek de olsa kum. sandy güzel kum bence p e tsi marka ikili kürekler var birinin aralıkları ufacık ben onunla eliyorum dağıldığı zaman tertemiz olana kadar o şekilde deneyebilirsiniz.