Veteriner Fiyatları Sizin Orada Ne Alemde?

Esims

Veteriner fiyatları günden güne inanılmaz şekilde artıyor. İç-dış parazit için 600 TL istediler. ki aynı yerde yazdan önce 350 lira vermiştim ve o bile bana çok fazla gelmişti. Sizin oralarda fiyatlar ne durumda? Bu duruma keşke bir çare bulunsa.

11 CEVAP

erhan354

Ben şanlıurfa'da yaşıyorum,
iç-dış parazit 300 tl
Karma aşı 600 tl
Kuduz aşısı 500 tl

Kullandığı ilaca göre değişir, mesela en son gidişimizde bize iç dış parazit ense damlası verdi vet.750 lira ama 3 ay etkili dedi. Markası şu an aklımda değil ama markaya göre değişir.

Warriorsans

Markaya göre evet değişiyor ama çok pahalı bence de. İşe yarayan bir damla 500 tl en az ve bu ulaşılabilirliği zorluyor. Benim temin ettiğim yerde broadline 3 lü damlayı 950 tl ye almıştım veterinerimizde teklisi 500 tl şu an. En son bende 750 tl ye bravecto gibi bir marka aldım 3 ay etkili diye daha uyguna geliyor uzun vadede ve şu ara apartmanda yaşayan kedilerden kaynaklı pire sorunumuz süreklilik haline geldiği için.

Leyla_sudd

Ben Sivas'ta oturuyorum,
200 Tl iç dış parazit
Karma 300-400 Tl
Sürekli götürdüğüm bir klinik ve kendisi aşı konusunda indirip yapamadığı için bana hep şey diyor, istersen Tarım ve orman bakanlığına götür orada fiyatlar daha uygun.
Söylediği kadarıyla iç dış parazit orada 75 Tl'ymiş

İç dış 600
Karma 2 tane yaptırdık 1300

Cemalchief

Bravectoyu ne zaman yaptirdiniz ben 1200 e yaptirdim kaziklandim sanirim @yagmurnur001

somnium

iç-dış 500.
kuduz hariç aşılar 600. kuduz ise, 500'dü sanırım.
karne+çip 500.
genelde muayene ücretsiz, tam kan sayımı 600.

somnium

iç dış 500 demişim, pardon 600. (istanbul)

cat_expert

mersin advantage-teniacid iç-dış parazit 500 tl, broadline iç dış parazit 600 tl.

broadline daha etkili olduğundan ve 3 ayda bir yapıldığından bu sefer broadline yaptırdım.

Karmayı temmuz ayında 600, kuduzu eylül ayında 700 tl'ye yaptırdım. Lösemi aşısını yaptırmıyorum artık. Kuduz aşısını da bir sonraki sene artık tarım müdürlüğünde yaptıracağım işin cılkını çıkarttılar iyice.

cat_expert

Allah birden fazla kedisi olana sabır versin.

Busraaadgn

Bursa'da sadece muayene ücreti 600