2. Kedime Saldırıyor

mehtapkaplan

Merhaba dostlar..

  1. Kedi aldık arkadaşımdan.. ilk kedim Şakir’le kaynaştırmaya çalışıyorum 2. Kedimi oyun oynamaya başladılar fakat ilk kedim 2. Kedimi cırmıklamış (tırmalamış) biraz uzak tuttum onları. Yine ara ara bir araya getireyimmi yoksa tamamen ayrımı tutayım? Tırmık olan yerlere crystalin sprey sıktım mikrop kapmasın diye

3 CEVAP

gizmssahinn

Bir iki hafta boyunca ayrı odalarda tutun birbirlerine oyuncaklarını değiştirerek verin ve kokularına alışmalarını sağlayın bence ilk önce sonra yavaş yavaş odadan dışarı çıkarın oyun oynatın geri odaya sokun bir hafta bu şekilde çabalayın bence ikisi için de daha kolay olur

Busraaadgn

Gizmssahinn in dediği çok mantıklı eğer uygulayabilirseniz ama ben ikisini de saldım kavga etmek artık bir oyun haline geldiği için daha yumuşak vuruşlara dönüştü.

mehtapkaplan

Bende ikisini saldım alıştılar şimdi oyun oynuyorlar çok komikler ama 😂😂