Kedi Gribi Vitamin

Esrakaya12

kedilerim grip oldu azitro kullanıyorlar etki ediyor gibi ama vitaminde kullanmak istiyorum hangi vitaminleri kullanabilirim ? (Gimcat önericekseniz bir sürü gimcat malt aldım daha gelmedi ve tavuk suyu, tavuk, ciğer, et bunları yiyorlar zaten )

6 CEVAP

Lilibeth

Vitaglucan, supravit, polivit

Esrakaya12

Bunları ne kadar vermeliyim ? Ve evde yaş mama yapıyorum mamaya koysam etki eder mi ?

Lilibeth

Mamaya günde 1 kere 1 ml verirsiniz yetişkinse

Gokmen6774

bende vets plusun ürünlerini satın aldım

Esrakaya12

Bende vets plus aldım içerik olarak bir sıkıntı yoktu

orhdoner

Merhaba vets plus ürünlerinden immun olanı çok iyi geçen sene bütün canlarımda kullandım memnun kaldım bakabilirsiniz siz de fiyatı da diğer vitaminlere göre daha uygun hem de bağışıklık sistemini güçlendiriyor