Sürekli Öğürme Hareketi Yapıyor

Seydacelk

Merhaba 1 yaşında dişi kedim var. Kendini sevdirmeyi ve kucağı pek sevmez ama iki gündür gelip biraz sevmeme izin veriyor ama sevdiğim sürede sürekli öğürüyor sebebini anlayamadım. Yani gün içinde hiç öğürmüyor tüy çıkarmaya da çalıştığını sanmıyorum yardımcı takviyeler kullanıyorum her kedm için ama ben ne zaman özellikle kulak baş bölgesini sevip okşasam öğürüyor, sevdirmeye de devam ediyor sizce sebebi nedir?

1 CEVAP

Oscar_Sev

kusmaya çalışıyor olabilir, bilmeden bir cisim yemiş olabilir. tüylerini çıkarmaya çalışıyor olabilir. öncelikle veteriner hekiminize danışmanız daha yerinde olacaktır. umarım ciddi bir şey değildir. tüylerini kusması için malt öneririm.