7 Yaşındaki Kızım İçin Mama Tavsiyesi

itsmeacs

İyi geceler petlebi ailesi, kızım 7 yaşında kısır ve neredeyse 1 yaşından beri Royal Canin kullanıyoruz (kısırlaştırılmış 37). Son zamanlarda N&D'ye geçmeyi düşündüğüm için N&D kısırlaştırılmış somonlu kedi maması edindim ancak bu sefer de çok hareketsiz olmaya başladı. Sürekli mama yiyip uyuyor anlam veremiyorum. Ödül maması vs istemeyi bıraktığı için bunu olumlu görüyorum. Sizce Royal Canin'e geri mi dönsem yoksa N&D ile devam mı etsem? Hangisinin daha kaliteli olduğunu düşünüyorsunuz?

3 CEVAP

Royal Canin N&D'nin eşdeğeri olamaz. N&D çok daha kaliteli bir mama. Bütçeniz müsait ise Orijen markasını düşünebilirsiniz. Bütün yaşam formları için uygundur.

tengrist

Ben ND ile Royal Canın'ın karşılaştırılamayacağını düşünüyorum. RC çok şaibeli bir marka ayrıca gdolu ve gluten içeriyor onu kullanacağıma Micho kullanırım 1/4 'i fiyatına benzer içerik en azından ne var ne yok oranları belli.

itsmeacs

Merhaba, lütfen ********* üzerinden satılan mamalardan kedilerinizin karaciğer ve böbrek sağlığı için uzak durunuz.