Kedim Doğuralı 6Gün Oldu Bugn Yavruları Her Zaman Durduğu Yuvadan Dolap Üstüne Taşımaya Çalıştı

Fulyakopuk

Dolabın üstüne taşımaya çalıştı durduk yerde . Ne zaman yavruların yanından ayrışsa oraya gidiyodu ama ora güvenli değil yavrular için ne yaptıysak yavruyu ağzından bırakmadı dolabın üstünü boşalttık yine götürdü götürüyo ama bırakmıyo ağzıyla götürüp geri getiriyo ne yapbilirim yardım edin

2 CEVAP

kedilimadam

Ara ara böyle şeyler yapabilir.Benim kızım da yatağıma getiriyordu geceleri sonra geri götürüyordu.Kutu yapmış mıydınız? Anne kedinin atlayıp çıkabileceği bebeklerin çıkamayacakları yükseklikte bir kutu olmalı.

Fulyakopuk

Kutu değilde çekmece gb yaptık biz üstü açıktı ondanmıdır nedir bilemedik bi dolandırdı normalde bana hiç sesini çıkarmaz gözlerini iri iri açıp miyavlamaya başladı . Bnm yatağımda doğum yaptı kutuya aldk anne girip çıkıyo bebekler çıkamıyo ama memnun olmadı sanrım 6gün sonra birden bire gezdrmeye başladı bağırta bağırta