Pirinç Lapası Nasıl Yediriyorsunuz (İshal Çocuk İçerir)

Minminik

Merhaba
Çocuk ishal oldu dün gün boyunca 6 kere su kıvamında yaptı, sabahtan 1 paket forti flora verdim ama gecesine 2-3 kere daha ishal olarak yaptı.

Bu sabah pirinç ve patates haşladım, içine fortiflorada koydum lezzetli gelsin diye ama yemiyor nasıl yedireceğim ben bunu?

veterinerlik durum olursa götüreceğim lakin evde yaptığımız tavuk tüm aileyi etkiledi çocukta bir parça yedi ve nasibini aldı, dolayısı ile sorun evde pişirdiğimiz ve yediği tavuk kaynaklı.

2 CEVAP

MHG

Bunun kesinlikle veterinerlik bir durum olduğunu düşünüyorum. Sizleri de etkileyen bir yiyecek çocuğu zehirlemiş olabilir

Minminik

Baskasi icin not olsun 1tatli kasigi yas mam ile bolca haslanmis patates ve pirinci forti flora ile karistirdim haslamanin suyundanda ekledim yas mamanin kokusi gitmeyecek kdr haslama ekledim iyice karistirip pure gibi kivamli oldu ve yedi