1 Yaşında Kısır Kedim İçin Mama Tavsiyesi

yummiso

Merhaba kızım 1 yaşında geçen hafta kısırlaştırdım. Kısır kedi mamasına geçmek istiyorum. Somonlu balıklı etli mamaları sevmiyor. Tavuklu kısır kedi maması önerebilir misiniz?. Şuan reflex tavuklu yavru kedi maması kullanıyoruz. Tekrardan reflexin tavuklu kısır mamasını mı alsam diye düşündüm ama emin olamadım. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

2 CEVAP

Cemalchief

Bütcenize gore sirayla en dusuk proplan,rc,hills bozita bunlardan almalisiniz tabi daha ust mamalarda var nd,virbac,acana,orijen. Kullandiginiz mama yerli ve icerigi o kadar iyi olmayan bir mama

yummiso

kızım bu markayı severek yiyor sahiplendiğimden beri de bunu kullanıyoruz. çok şükür her hangi bi sağlık problemi yaşamadık. öğrenciyim çok bi bütçem yok ki suan ki mama fiyatları çok yüksek zaten. felicia ve reflex arasında kalmıştım söylediğiniz markalarada bakacağım teşekkürler.