Kedi Kuru Şampuan Önerisi.

Öncelikle merhabalar Geçenlerde veterinere giderken kedim korkudan çişini yapınca malum kutudayken kirlendi :) Sıvı şampuanda kullanmak istemiyorum hem zor olur hemde kedi strese girer. Önerdiğiniz kuru şampuan var mıdır ve bu kuru şampuanı kaç günde bir kullanmalıyım? Düzenli olarak kullananlar varmış.

3 CEVAP

********da kuru şampuanlar oluyor ben henüz almadım fakat kullananlar çok memnun olduğu söylüyorlar birde oraya bir bak istersen

Balimlilac

Temiz içerikli kuru şampuan yok maalesef şu an piyasada. Kediniz de bunu tüylerinden yalayacağı için bence kullanmayın. Çiş olduğu için kediniz zaten kendisini yalayıp temizleyecektir ama içinize sinmezse temiz bir bezle cyristalin ile silebilirsiniz. Kuru şampuanı düzenli kullanmak hiç sağlıklı değil,ileriki dönemlerde sorun çıkacaktır.

Palyaco

Hpaw clean wipes temizle havlusuu tavsiye ederim daha iyi