3 Aylık Erkek Kedim Üste Çıkıyor

Karamsisli

3 aylık erkek kedim 3 yaşında kısır dişi kedimin üstüne çıkıyor patilerini ısırıyor dişi kedim sürekli köşelere kaçıyor erkeği kısırlaştırsam bu huyları geçer mi 😥

3 CEVAP

somnium

3 aylık erkek kedi için kısırlaştırma çok erken. dişi kediniz kısır sanırım? 3 aylık erkek kedinin kızgınlığa hemen girmesi de biraz tuhaf geliyor. büyük ihtimalle oyun için yapıyordur lakin dişi kedi ona alışık olmadığı için stresleniyor olabilir. ve yavru kedi, oyuncu olduğu için de oyun oynamak istiyor doğal olarak. oyunla dikkatini dağıtın, yetişkin kedi ise biraz uzaktan onu gözlemlesin. sonrasında kendisi yanına gelmek, tanımak ve oyun oynamak isteyecektir diye düşünüyorum. sadece zaman gerek, biraz yetişkin kedinize alan tanıyın.

Karamsisli

Dişi kısır evet . Dişi Scottish erkek sarman dişinin cinsinden kaynaklı sessiz pasif bir kedi zaten kıyamıyorum kızıma oyunda olsa bilmiyorum sahiplendirsem mi acaba diye düşünüyorum ona da kıyamıyorum çok ikilemde kaldım kafasını ısırıyor ardından yalıyor erkek olan ama dişi asla uyuşmadı onunla anlaşamadı bizi de ısırıyor gerçi erkek yerinde durmuyor. Napcam bilmiyorum

Karamsisli

Dişi kısır evet . Dişi Scottish erkek sarman dişinin cinsinden kaynaklı sessiz pasif bir kedi zaten kıyamıyorum kızıma oyunda olsa bilmiyorum sahiplendirsem mi acaba diye düşünüyorum ona da kıyamıyorum çok ikilemde kaldım kafasını ısırıyor ardından yalıyor erkek olan ama dişi asla uyuşmadı onunla anlaşamadı bizi de ısırıyor gerçi erkek yerinde durmuyor. Napcam bilmiyorum