Bozita Mama Kullananlar Dusuncelerini Paylasabilir Mi?

Cemalchief

Merhaba rotasyonuma Bozita mama eklemek istiyorum, icerigi temiz geldi sadece geyikli yazip %8 gerisi tavuk olmasi biraz pazarlama hilesi ama onun haricinde icerigi sade ve net. Kullanan arkadaslar kullanici deneyimlerini ve geyikli, tavuklu, kuzulu hangisini tercih ediyor paylasabiliriz misiniz :)

2 CEVAP

Elifsu17

Biz cok memnunuz 2 senedir bozita kısırl tavuk tüy ve genel sağlık için

Elifsu17

Bozita sanabelle brit care acana arasında değişim yaparak yaş mama destekli besliyorum