Kedim Tuvaletinin Üstünü Kapatmıyor

emre4399

Merhaba. Kedim(2 yaşını geçti) ufaklığından beri tuvaletini yaptıktan sonra tuvaleti hariç yer yeri eşeliyor. Kum kabının üstünü, dolabın yanindaysa kum kabı dolap kapağını, yeri yani dediğim gibi bir türlü tuvaletini örtmüyor. Saçma sapan yerleri eşeliyor. Başına gelen, bu sorunu yaşayan, veya buna bir çözüm bilen var mı?

3 CEVAP

Sm_Ft

Benim oğlum 10 haftalık. Aynı sorun bizde de var. Büyüyğnce geçer diye umuylrdum ben de ama sizinkinde geçmemiş. Çözümünü bilmiyorum ama bilen varsa bana da fikir olur inş

Yemek kokusu, kum taneleri filan temizlemeye çalışıyorlar. Üzerini kapatmama genelde üstünlük savaşı deniyor :D

cemremio

Benim 5 yaşında ki kedim de aynı şekilde, hep eşeleniyor ama o kakayı kapatamıyor bir türlü, kim kabı büyüdü ama durum hala aynı, diğer 2 yaşında ki kedim ise tam tersi