Lütfen Okuyun Yardıma İhtiyacım Var

emre4399

Merhaba. Kedim(2 yaşını geçti) ufaklığından beri tuvaletini yaptıktan sonra tuvaleti hariç yer yeri eşeliyor. Kum kabının üstünü, dolabın yanindaysa kum kabı dolap kapağını, yeri yani dediğim gibi bir türlü tuvaletini örtmüyor. Saçma sapan yerleri eşeliyor. Başına gelen, bu sorunu yaşayan, veya buna bir çözüm bilen var mı?

7 CEVAP

Ekineroglu

Küçük tuvalete mi sahip? Bizim sorunumuzu xxl tuvalet çözdü

Ekineroglu

Evet, dişi kedim yapıyordu. Bence bir büyük tuvaletle şansınızı deneyebilirsiniz

emre4399

Evet biraz küçük kaldı ama dediğim gibi yavruykenden beri ayni.
Sizin de mi aynı bu şekilde yapıyordu

KimJeongguk

xl tuvalet kullanıyoruz biz de üstünü örtüyor ama tuvalet kabının kapagını ve tuvalet kabının yan taraflarını kazıyor içerden. Bir türlü çıkamıyor içerden bu yüzden. 😹

Superisi814

Küçük tuvalet kabini değiştirin lütfen

Tuvalet iniz küçükse bütünüyle değiştirebilirsiniz kedinizin başka yerleri eşelemesi patisinde kalan kumları temizlemeye çalışmasından dolayı olabilir :)

BusraO

Benim kedimde aynı , kapalı büyük kum kabına geçtik hala aynı. Kakasını ortmuyor kum kabının duvarini tirmaliyor , bu yüzden de bir türlü kum kabından çıkamıyor. Daha önce hekimimize sormuştum maalesef yapılacak birşey yok.