Yavru Kedi Mama Önerisi

ILoveF

Çok pahalı bir marka alabilecek maddi durumum yok malesef. Sokakta annelerine araba çarpmış yavruları evime aldım. 6 tane yavru. Yaklaşık 1.5 aylıklar. Şimdilik evde kendi kedilerimin mamasından verdim ama yetişkin mama olduğu için taneleri büyük geldi. İshal problemi yaşatmayacak iyi içerikli ama fiyatı biraz uygun bir mama arıyorum. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim

8 CEVAP

KimJeongguk

********** sitesinden Bonacibo marka yavru kedi mamasını deneyin bence. Severek tüketiliyor, taneleri küçük ve güzel kilo aldırıyor.

Minminik

Kiramiyorlarsa islatip yumusatip verin eger kirabiliyorlarsa biraz yas mama ile kuru mama karistirip verin yas mama ile nemlenince yumusuyor mama

KimJeongguk

T.em.iz.ma.ma yazmıştım yıldızlı yere.

GzdeAkbuz

Mera, Sanabelle, Advance, Nutri Feline, wildfull, happy cat, obivan, bozita, scafiyy düşük \ orta fiyatlı markalar..

Busra00b

bozita olabilir

orhdoner

Merhaba prochoice ya da la vital bakabilirsiniz

Duygutum

Molly güzel içeriğe sahip uygun fiyatlı bir mama biz bahçedeki kediler için kullanıyoruz. Gayet sağlıklılar.

PBJoy

Kızım eve ilk geldiğinde petshoptan aldığımız mamayı verdik ancak yiyememişti. Bir süre ıslatıp verdim, yedi ama benim içime sinmedi. Sonra bir arkadaşımın önerisiyle Bonachibo aldım. Kısırlaştırma sürecine kadar da o serinin mamalarıyla beslendi. Gayet iyi.
Ve yüreğinize sağlık🙏🏻