Amstaff Hakkında

Arkadaşlar daha önce bir rottweilerımız vardı 11yaşında kalp yetmezliğinden öldü, şimdi yalnız yaşadığım evime amerikan staff bir yavru edindim şuan 18 günlük. 10gün sonra falan alacağım. Irk hakkında bilgisi olanlar köpeğin kalitesi ve ırk hakkında yorum yapabilirler mi acaba. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

deniz_berkan

Mecburiyetten mi bu kadar küçük alıyorsunuz?

Evet hocam annenin ilk yavrusu diğer yavrularda ölü doğan da olmuş annenin öldürdüğü de olmuş o yüzden çok fazla bırakmak istemiyorum. Daha önce sokakta bulduğum annesiz yavruları beslemek için kullandığım süt tozları hala duruyor. Süt tozu ve yaş mamalarla beslemeyi düşüyorum 30günlük civarı olacak.

Up*