Yavru Kedim Tuvaletini Yapmıyor Sizce Napmalıyım?

gofretbey38

Dün 44 günlük bir yavru kedi sahiplendim akşam üstü 18.30 gibi aldım eve geldik geleli kumuna koyuyorum patilerini sürtüyorum bi maç kere kumu yemeye çalıştı gece 12 gibi az bir çiş yaptı dünden beri bidaha gitmedi tuvalete normal mi ne yapmam gerekiyor?

3 CEVAP

Minminik

ortam stresi olabilir çoğu kedi günde 1 kere yapıyor kakasını normal olanı 2 olarak yazıyor.
Eğer 3 günü geçerse veterinere danışın

Dann

Birşeyler yedi mi ? Yeni ortam stresi olabilir biraz daha takip edin, yaş mamasına biraz zeytin yağı karıştırıp takip edin, ikinci günde yapmazsa veteriner hekime uğrarsınız,Şimdilik bir sorun yok bence , takibe devam. Mutlu eden kakayla karşılaşmanız yakın.

Kendi yapması gereken yaşta aslında ama biraz yardıma ihtiyaç duyuyor da olabilir. Şişlik varsa karnında özellikle zorlanmış olabilir hatta. Zeytinyağlı pamukla biraz poposunu pipisini ovunca yapması lazım.