Yavru Köpek Başka Bir Sahibe Verilirse Psikolojik Olarak Nasıl Etkilenir?

Ayeb

Yavru 5 aylık dişi bir köpeği sahiplendirmek istiyorum fakat 5 aydır alışmış olduğu evinden ve sahibinden ayrılırsa kötü etkilenir mi? psikolojisi nasıl olur ve Yen’i sahibine alışır mı?

4 CEVAP

eylem97

sahiplendirme nedeniniz nedir ? çözülebilecek bişey değilse bence bunu yapmayın

bsecnl

üzülür tabikide hep sizi arar mutlu olmaz.

sadece rüya gördüğünde mutlu ve huzurlu olur çünkü sizinle vakit geçirdiği anıları rüyasında gördüğü için

Ayeb

Teşekkürler fakat çok kısa bi zaman geçirdik 4 ay bu kadar kısa zaman da alışmış olabilir mi?

Ayeb

Ailemle yaşıyorum severler kabul ederler diye düşündüm ama alışamadılar o yüzden sahiplendirdim.