Su Kabı Sorunsalı

Mavi20

Kedimin mama ve su kabı ayrı yerlerde ama eve geldiği günden beri tuhaf şekilde su kabına önce patisiyle vurup sonra su içiyor su taze oluyor değiştiriyorum ne sebeple olabilir acaba

2 CEVAP

Mehmet163727

Bu bizde de var bir sürü kap denedim bir kaç kap denedim hatta su şelalesi bile aldım ama tavırları değişmiyor

Ahudr

ayni dert bende de var maalesef erkek kedim bu sekilde vuruyor devirebildigini deviriyor deviremezse bazen iciyor bazende basinda bekliyor bir turlu cozum bulamadim su pinari alacagim musluk seklinde olanlardan bakalim.insallah cozum olur