Kedi İçin Su Pınarı Önerisi

MarsMaya

Anket

CadoPet
(0 oy)
Kiwi Pet
(1 oy)
Hiçbiri
(1 oy)
Toplam (2 oy)

Merhaba bu iki pınarın fiyatları hemen hemen aynı. Kiwi'de yıkanabilir filtre var ve bu değiştirme sıklığını azaltıyor sanırım ama yeni filtre bulmak daha zor gibi. Cado ise yedek filtreleri her yerde bulunabiliyor ama bildiğim kadarıyla iki ayda bir değiştirmek gerekiyor. İki markayı kullandıysanız ya da konuyla ilgili eklemek istedikleriniz varsa bilgi verebilir misiniz?

2 CEVAP

bluemre

******** üzerinden su sebili olarak aratınca 3 lt haznesi olan su çeşmesi ürünler çıkıyor, onlara da bakabilirsin. Birbirine benzeyen ama aynı tip farklı markalar var, kullanan arkadaşlarımın önerisi ile fiyatı 699 TL olan üründen aldım, değerlendirmeleri de iyi. Pet water fountain yazınca youtube üzerinde çıkıyor dadypet marka ürünün benzeri

balbonibon

Bizimki de kiwi. Eşim almış iyi hoş da filtre sorunu var cidden ve bu sürdürülebilir değil. Bence almayan muadili tonla ürün var sonuçta. Bir buçuk ay falan oldu bizim dün yıkadım filtrede renk değişimleri vardı.